درباره وبلاگ


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله پسکلایه کوچک واقع در شهرستان شهسوار بوده و عمده فعالیتهای این هیئت برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی با حضور جوانان ولائی و متدین محل و حمایت پیران و پیشکسوتان می باشد. مکان هیئت: تنکابن - پسکلایه کوچک - خیابان شهید کوهستانی- خیابان شهید بیژن حسین پور - مسجد صاحب الزمان (عج)

ورود کاربران

موضوعات مطالب

آخرين مطالب ارسالي

نويسندگان

آمار بازديد


  آنلاين : 2 نفر
  بازديد امروز : 1167 نفر
  بازديد ديروز : 20 نفر
  بازديد ماه : 1423 نفر
  بازديد سال : 84625 نفر
  کل بازديد : 191716 نفر
  تعداد اعضا : 10 نفر
  کل مطالب : 0
  نظرات : 61امام سجاد (ع ) مى گويد: در روز عاشورا پدرم را ديدم كه به دشمن حمله مى كرد و آنها را مى كشت ولى در آن درگيرى بعضى از افراد دشمن را با اينكه زير شمشير او قرار مى گرفتند، پدرم رد مى كرد و آن ها را نمى كشت با اينكه مى توانست آنها را بكشد.
راز اين موضوع را نمى دانستم هنگامى كه به مقام امامت رسيدم فهميدم آن كسانى را كه پدرم نمى كشت در نسل آنها شخصى كه ما اهل بيت را دوست بدارد وجود داشت ، پدرم براى حفظ آن دوست ما در صلب پدرش ، پدر را نمى كشت (1).

1- معالى السبطين ، ج 2، ص 31 اين مطلب در روايات متعددى در مورد امامان ديگر نيز آمده كه آنها بعضى را به خاطر افراد با ايمان در صلب آنها نمى كشتند و آيه 25 سوره فتح نيز از شواهد اين مطلب است در اين باره به تفسير نورالثقلين ج 5، ص 70 مراجعه شود براى تكميل اين بحث داستان دوم شرح حال امام صادق (ع ) را بخوانيد.
کانال هاي ما

اعلانات خيريهموسسه خيريه محکبنياد خيريه مهر نور, بنر حمايتي,بنر خيريه,بنر مهر نور


نظر سنجي

شما کدام یک از بخش ها این وب را می پسندید؟
جستجو
در اين وبلاگ
در كل اينترنتپربازديدترين مطالب

زيارت اماکن مذهبي


پخش زنده حرم