درباره وبلاگ


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله پسکلایه کوچک واقع در شهرستان شهسوار بوده و عمده فعالیتهای این هیئت برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی با حضور جوانان ولائی و متدین محل و حمایت پیران و پیشکسوتان می باشد. مکان هیئت: تنکابن - پسکلایه کوچک - خیابان شهید کوهستانی- خیابان شهید بیژن حسین پور - مسجد صاحب الزمان (عج)


ورود کاربران

موضوعات مطالب

- حج
- شعر
- صفر

نويسندگان

آمار بازديد


  آنلاين : 1 نفر
  بازديد امروز : 41291 نفر
  بازديد ديروز : 32758 نفر
  بازديد ماه : 74049 نفر
  بازديد سال : 41290 نفر
  کل بازديد : 312832 نفر
  تعداد اعضا : 10 نفر
  کل مطالب : 1936
  نظرات : 68از دیر زمانی است که ماهی قرمز یکی از اقلام هفت سین ما شده و متاسفانه فرهنگ غلطی رایج شده که نسبت به مرگ و میر این موجودات زیبا و دوست داشتنی که شادی را برای مان به ارمغان می آوردند بی توجهی کامل صورت گرفته است. در آیین مقدس اسلام به رعایت حال جانداران و جانوران سفارش اکیدی شده و همواره ما موظف هستیم تا از آنها به درستی نگهداری کنیم . به همین منظور و برای اطلاع رسانی مقاله ای را از سایت OnlyPet.ir در ادامه می توانید مطالعه کنید و امیدواریم با راهنمایی های این سایت و مشاوره های رایگان آن ، سالیان متمادی از حضور این موجود نازنین در خانواده خود احساس شادی و خرسندی نمایید..


ادامه مطلب ...

چنانچه فردی بیمار باشد و پزشکان از معالجه آن درمانده باشند هنگامی که این دعا( دعای معراج) را به آن بیمار دهند و بر بالین وى گذارند شفا یابد و درصورتی که کسى بدهکار باشد و این دعا( دعای معراج) را بخواند حق تعالى دین او را ادا فرماید...


ادامه مطلب ...


قرآن منسوب به دست‌خط حضرت علی(ع) که با خط کوفی بر روی پوست آهو کتابت شده در نمایشگاهی با موضوع حضرت علی(ع)، در کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی به نمایش گذاشته می شود.

منبع: فردا نیوز

«روژه گارودی»، فیلسوف مشهور فرانسوی پس از بررسی ادیان در سال ۱۹۸۲ دین اسلام را برگزید و نام «حاج محمد رجاء» را بر خود نهاد ...
... در دانشگاه سوربون فرانسه تدریس می‌کردم، روزی یکی از دانشجویان جلوی من را گرفت و گفت: شما استاد من هستید و من خودم را موظف می‌‌دانم که نوشته‌ها و مقاله‌های شما را بخوانم و در سخنرانی‌ها و جلسه‌هایتان حضور داشته باشم، چیزی که نظرم را جلب کرد، این بود که شما در تمام این سخنرانی‌ها و نوشته‌ها از شخص مسلمانی به نام علی[علیه السلام] صحبت می‌کنید، علی کیست؟ و چرا به این اندازه در شما تأثیر گذاشته است؟


ادامه مطلب ...

روز جمعه‌ای در مسجد نشسته بودم و حضرت على(ع) بر منبرى ساخته از آجر سخن می‌راند و صعصعة بن صوحان هم در آن‌جا بود. اشعث به مسجد آمد و گفت:
یا امیر المؤمنین! این غیرعربهای سرخ‌روى بر ما غلبه یافته‌اند و تو خود می‌بینى....
ادامه مطلب ...

سيّد بن طاوس روايت كرده از محمد بن ذكوان كه معروف به سجّاد است. براى آنكه آنقدر سجده كرد و گريست در سجود كه نابينا شد گفت.

عرض كردم به حضرت صادق عليه السلام فداى تو شوم اين ماه رجب است تعليم بنما مرا دعائى در آن كه حقّ تعالى مرابه آن نفع بخشد.


ادامه مطلب ...

بانوی اهل شهر ری پس از چندین سال تحمل بیماری سرطان، به واسطه شفاعت همسایه خود حضرت عبدالعظیم علیه السلام، شفای کامل گرفت....


ادامه مطلب ...اعلانات خيريهموسسه خيريه محک


بنياد خيريه مهر نور, بنر حمايتي,بنر خيريه,بنر مهر نور


پربازديدترين مطالب

زيارت اماکن مذهبي


پخش زنده حرم