درباره وبلاگ


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله پسکلایه کوچک واقع در شهرستان شهسوار بوده و عمده فعالیتهای این هیئت برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی با حضور جوانان ولائی و متدین محل و حمایت پیران و پیشکسوتان می باشد. مکان هیئت: تنکابن - پسکلایه کوچک - خیابان شهید کوهستانی- خیابان شهید بیژن حسین پور - مسجد صاحب الزمان (عج)

ورود کاربران

موضوعات مطالب

نويسندگان

آمار بازديد


  آنلاين : 1 نفر
  بازديد امروز : 4 نفر
  بازديد ديروز : 7 نفر
  بازديد ماه : 584 نفر
  بازديد سال : 98898 نفر
  کل بازديد : 205989 نفر
  تعداد اعضا : 10 نفر
  کل مطالب : 1757
  نظرات : 61


Thumb

گفتن داستان شخصیتهای عاشورا برای کودکان باید با احتیاط و دقت باشد به گونه ای که به اندازه ظرفیت کودک از ماجرای داستان برای او گفته شود تا تاثیرات خوبی در کودک داشته باشد.برای این منظور مجموعه کتابهای خوبی وجود دارد.که امروز مجموعه ماه مهربون را به شما معرفی می کنم.

من از این مجموعه کتاب جلد سوم را که در مورد حضرت رقیه (س) است برای شما میگذارم و امیدوارم بتوانید این مجموعه ارزشمند را تهیه بفرمایید. خوب است که مربی برای کارش منابع مناسبی داشته باشد و چه منبعی بهتر از مجموعه کتابهای مناسب و ارزشمند.اگر بتوانیم در کلاس قصه را را برای بچه ها از روی کتاب بخوانیم که چه بهتر .از طریق این کار بچه ها با کتاب خوانی هم انس می گیرند و به مطالعه علاقمند می شوند.

مشخصات کتاب:

نام کتاب:خدای مهربون حضرت رقیه(س)

نویسنده:مهدی سلمان

ناشر:براق ـ قم ـ خیابان مصلی ـ بعد از کوچه ۸ ـ پلاک ۷۱۲ ـ تلفن: ۲۹۱۵۸۵۸ ـ همراه: ۰۹۱۲۲۵۳۹۰۶۰  پخش تهران/کمال اندیشه: ۶۶۹۷۳۶۶۳

خدای مهربون حضرت رقیه(س)

کانال هاي ما

اعلانات خيريهموسسه خيريه محکبنياد خيريه مهر نور, بنر حمايتي,بنر خيريه,بنر مهر نور


نظر سنجي

شما کدام یک از بخش ها این وب را می پسندید؟
جستجو
در اين وبلاگ
در كل اينترنتپربازديدترين مطالب

زيارت اماکن مذهبي


پخش زنده حرم