تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تراورتن
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
نالین
بهترین قالب شرکتی
ایده کسب و کار اینترنتی
بهترین قالب شخصی
ساخت ایمیل سازمانی


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس (ع)

درباره وبلاگ


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله پسکلایه کوچک واقع در شهرستان شهسوار بوده و عمده فعالیتهای این هیئت برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی با حضور جوانان ولائی و متدین محل و حمایت پیران و پیشکسوتان می باشد. مکان هیئت: تنکابن - پسکلایه کوچک - خیابان شهید کوهستانی- خیابان شهید بیژن حسین پور - مسجد صاحب الزمان (عج)


ورود کاربران

موضوعات مطالب

- حج
- شعر
- صفر

نويسندگان

آمار بازديد


  آنلاين : 1 نفر
  بازديد امروز : 41499 نفر
  بازديد ديروز : 32758 نفر
  بازديد ماه : 74257 نفر
  بازديد سال : 41498 نفر
  کل بازديد : 313040 نفر
  تعداد اعضا : 10 نفر
  کل مطالب : 1937
  نظرات : 68


Thumb

ایام فاطمیه بود و من هر هفته سعی می کردم خودم رو به دعای توسل مسجد جمکران برسونم فصل تابستون بود و مردم در گوشه و کنار حیاط مسجد جمکران نشسته بودند و ذاکر اهل بیت حاج آقا خورشیدی هم دعا رو می خوند هر از چندگاهی هم ذکر مصیبت حضرت زهرا(س) را می گفتند و مردم هم با ذکر یا زهرا و یا زهرا  التماس دعای خودشون رو از صاحب مجلس می طلبیدند.


یادم میاد که تو لحظه هایی که مردم یا زهرا می گفتند ناگهان جمعیتی از کنار مسجد و از قسمت خانم ها بچه ای رو سر دست بلند کردند و فریاد میزدند یا زهرا و با دیدن این صحنه بقیه مردم هم جمع شدند و شروع کردند دنبال بچه ای که سر دست گرفته بودند راه افتادند.
سیل جمعیت مردم همه با اشک و گریه زار میزدند و یا زهرا می گفتند و بچه رو بردند تو یک ساختمانی که در حیاط مسجد بود.

کسانی که در کنارم بودند در حالی که اشک در چشمانشان حلقه زده بود زمزمه می کردند که کسی شفا گرفته. پرسیدم که ماجرا چی بوده ولی همه بی اطلاع بودند.


هفته بعد باز به جمکران رفتم و در شروع دعا ذاکر اهل بیت داستان دختر بچه ای رو که چند روز گذشته شفا گرفته بود رو اینطور تعریف کرد:
تو هفته قبل دختر بچه ای که لال مادر زاد بوده و نمی تونسته صحبت کنه شفا گرفته مادر این دختر بچه که از همه جا نا امید شده نذر میکنه که چهل شب این بچه رو با پای برهنه از قم تا جمکران پیاده بیاره و این دختر بچه رو بعد از زیارت قم با پای برهنه تا جمکران می آورده که دیشب در حالی که همه ذکر یا زهرا می گفتند این دختر بچه هم زبان باز میکنه و اولین ذکری که به لب میاره یا زهرا بوده و با جمع شروع میکنه به فریاد زدن یا زهرا که مادر بچه و دیگران متوجه میشن ...
من هم با شنیدن این داستان واقعا به فکر فرو رفتم که ما چقدر از اولیا و انبیا دوریم و این عزیزان بزرگوار چقدر به ما نزدیک...

بر اساس خاطرات یکی از خادمین هیئت
اعلانات خيريهموسسه خيريه محکبنياد خيريه مهر نور, بنر حمايتي,بنر خيريه,بنر مهر نور


جستجو
در اين وبلاگ
در كل اينترنتپربازديدترين مطالب

زيارت اماکن مذهبي


پخش زنده حرم