تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تراورتن
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
نالین
بهترین قالب شرکتی
ایده کسب و کار اینترنتی
بهترین قالب شخصی
ساخت ایمیل سازمانی


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس (ع)

درباره وبلاگ


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله پسکلایه کوچک واقع در شهرستان شهسوار بوده و عمده فعالیتهای این هیئت برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی با حضور جوانان ولائی و متدین محل و حمایت پیران و پیشکسوتان می باشد. مکان هیئت: تنکابن - پسکلایه کوچک - خیابان شهید کوهستانی- خیابان شهید بیژن حسین پور - مسجد صاحب الزمان (عج)


ورود کاربران

موضوعات مطالب

- حج
- شعر
- صفر

نويسندگان

آمار بازديد


  آنلاين : 1 نفر
  بازديد امروز : 41499 نفر
  بازديد ديروز : 32758 نفر
  بازديد ماه : 74257 نفر
  بازديد سال : 41498 نفر
  کل بازديد : 313040 نفر
  تعداد اعضا : 10 نفر
  کل مطالب : 1937
  نظرات : 68


Thumb

یکی از دوستان صمیمی ما که در موسسه مالی مشغول به کار بود از شرایط کار در محل کارش راضی نبود . حقوق و مزایایی که می گرفت تامین مخارج زندگی اش رو می کرد ولی خودش می گفت به یقین می دونم که روزی من حرام هست اگه حرام هم نباشه حداقل شبه هست.


خانمش که از سادات بود می گفت متوجه شده بودم که مدتیه هر موقع میاد خونه ناراحته و همش تو فکر هست، موقعی که نمازش رو می خونه بعد از نمازش زیاد تو ذکر و دعا و تضرع هست.

فرصت مناسبی پیدا کردم و باهاش صحبت کردم ازش پرسیدم چی شده ؟ همش تو فکری و انگار نگرانی؟
شوهرش بهش گفت که من از روی شما که سادات هم هستی شرمنده ام چون باید روزی حلال رو سفرتون بذارم ولی خانم این رو بدون که حقوقی که من می گیرم حلال نیست و همش از آه و نفرین مردم هست.
خانمش می گفت تعجب کردم ازش علت پرسیدم و بهم گفت که مبالغی که از مشتری ها موسسه بابت جریمه و تاخیر و دیرکرد و سود میگیره اونقدر کمر شکن و بیچاره کننده است که خیلی از این مردمی که بدهکار هستند و توان پرداخت رو ندارند موقعی که به موسسه میان آه و نفرین می کنند و بعضی وقت ها با ما که کارمند هستیم و کاره ای نیستیم درگیر میشن.

این چه روزی بود که خدا سر سفره ما گذاشت.
خانمش می گفت من هم از شنیدن این مطالب متاثر شدم و سعی کردم کمی آرومش کنم

روزها می گذشت و این فکر واقعا آزار دهنده بود و من می دیدم که شوهرم کم کم افسرده میشه و حتی خواستم اون رو پیش یک مشاور ببرم. اما شوهرم یک روز از ماجرای خوابی که شب پیش دیده بود برام گفت که جالب بود


می گفت دیشب تو عالم خواب یک آقای سبز پوش نورانی رو دیدم و متوجه شدم آقا امیر المومنین هستند با دیدن ایشون گریه ام گرفت و به زانو افتادم و زار زار گریه می کردم و شکایت کارم رو کردم که چه جوری ما لقمه حلال و حراممون یکی شده و به کی پناه ببریم
ایشون فقط یک جمله گفتند: "بلند شو ، شماها مقصر نیستید"

خانمش می گفت به لطف خدا و نظر آقا امیر المومنین با دیدن این خواب وضعیت روحی اش بهتر شده بود و مثل روزای سابق به کار زندگی اش می رسید . از تمام اتفاقایی که تو این مدت افتاده بود و از فرمایشات آقا علی مرتضی(ع) برای هر دو مون فقط یک سئوال باقی مونده بود و اون سئوال این بود:
"پس مقصر کیست؟"

بر اساس خاطرات یکی از خادمین هیئتاعلانات خيريهموسسه خيريه محکبنياد خيريه مهر نور, بنر حمايتي,بنر خيريه,بنر مهر نور


جستجو
در اين وبلاگ
در كل اينترنتپربازديدترين مطالب

زيارت اماکن مذهبي


پخش زنده حرم