تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تراورتن
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
نالین
بهترین قالب شرکتی
ایده کسب و کار اینترنتی
بهترین قالب شخصی
ساخت ایمیل سازمانی


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس (ع)

درباره وبلاگ


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله پسکلایه کوچک واقع در شهرستان شهسوار بوده و عمده فعالیتهای این هیئت برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی با حضور جوانان ولائی و متدین محل و حمایت پیران و پیشکسوتان می باشد. مکان هیئت: تنکابن - پسکلایه کوچک - خیابان شهید کوهستانی- خیابان شهید بیژن حسین پور - مسجد صاحب الزمان (عج)


ورود کاربران

موضوعات مطالب

- حج
- شعر
- صفر

نويسندگان

آمار بازديد


  آنلاين : 1 نفر
  بازديد امروز : 41522 نفر
  بازديد ديروز : 32758 نفر
  بازديد ماه : 74280 نفر
  بازديد سال : 41521 نفر
  کل بازديد : 313063 نفر
  تعداد اعضا : 10 نفر
  کل مطالب : 1937
  نظرات : 68


Thumbدوستان عزیز با توجه به اینکه در ایام محرم اکثر مردم سعی دارند با تهیه اطعام و پخش غذا بین عزادارن ، علاوه بر کسب ثواب و مشارکت در عزای حسینی یادی نیز از درگذشتگان خود نمایند و با ذکر صلوات و  فاتحه روح آن عزیران از دست رفته را شاد نمایند هیئت عزاداری منطقه نیز در این راستا با مدیریت توزیع و پخش این نذورات در این مشارکت سهیم خواهد بود.


روال اجرای این برنامه بدین شکل خواهد بود که خانواده های بزرگ محله بصورت گروهی و یا حتی انفرادی می توانند یک شب از شب های مورد نظر را برای توزیع غذا در نظر گرفته و با هماهنگی با هیئت عزاداری هر سال نذورات خود را در همان موعد توزیع نمایند.

این خانواده ها می توانند در طول یکسال تا موعد اطعام خودشان بصورت ماهانه مبالغی را از اعضای فامیل و بستگان دریافت نمایند و در موعد زمانی سال بعد اقدام به تهیه غذا و اطعام دهی عزاداران نمایند.

دوستان منتظر شنیدن نظرات شما عزیزان هستیماعلانات خيريهموسسه خيريه محکبنياد خيريه مهر نور, بنر حمايتي,بنر خيريه,بنر مهر نور


جستجو
در اين وبلاگ
در كل اينترنتپربازديدترين مطالب

زيارت اماکن مذهبي


پخش زنده حرم