تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تراورتن
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
نالین
بهترین قالب شرکتی
ایده کسب و کار اینترنتی
بهترین قالب شخصی
ساخت ایمیل سازمانی


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس (ع)

درباره وبلاگ


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله پسکلایه کوچک واقع در شهرستان شهسوار بوده و عمده فعالیتهای این هیئت برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی با حضور جوانان ولائی و متدین محل و حمایت پیران و پیشکسوتان می باشد. مکان هیئت: تنکابن - پسکلایه کوچک - خیابان شهید کوهستانی- خیابان شهید بیژن حسین پور - مسجد صاحب الزمان (عج)


ورود کاربران

موضوعات مطالب

- حج
- شعر
- صفر

نويسندگان

آمار بازديد


  آنلاين : 1 نفر
  بازديد امروز : 41493 نفر
  بازديد ديروز : 32758 نفر
  بازديد ماه : 74251 نفر
  بازديد سال : 41492 نفر
  کل بازديد : 313034 نفر
  تعداد اعضا : 10 نفر
  کل مطالب : 1937
  نظرات : 68


Thumb

 سرعت سنجی در عکاسی

 
شاتر دوربین شما باید نور را بر صفحه ای شبیه به فیلم در دوربین های آنالوگ بتاباند. سرعت باز شدن این شاتر، میزان نوری را که به صفحه می تاباند مشخص می کند و در نهایت نور و رنگ تصویر شما را می سازد. وقتی درباره سرعت شاتر تصمیم می گیرید، در واقع درباره رنگ و نور عکس تصمیم می گیرید.
در بیشتر دوربین های دیجیتالی موجود در بازار، سرعت شاتر دوربین روی یک در هشت تنظیم شده است، در حالی که نسبت های متفاوتی مثل 1،1/2،1/4،1/8،1/15،1/30،1/60 و 1/125 و 1/250 می توان برای آن در نظر گرفت. اما سؤال اصلی اینجاست که این سرعت ها را برطبق چه موازینی انتخاب کنیم؟ اگر دوربین های کامپکت دارید، مشکل بزرگی سر راهتان نیست؛ دوربین را روی موقعیت اتوماتیک تنظیم کنید و عکس بگیرید. این دوربین ها بهترین موقعیت سرعت را برای شما در نظر می گیرند.
اما اگر اصرار دارید سرعت را به صورت دستی تنظیم کنید، باید بدانید که سرعت بستگی مستقیم به نور و حرکت دارد. اگر از سرعت 1/60 یا کمتر استفاده می کنید حتماً باید دوربین را در مدت زمان طولانی تر روی تصویر نگاه دارید و دستتان نباید به هیچ عنوان تکان بخورد. بهترین راه در این حالت این است که دستتان را به جایی تکیه دهید یا دوربین را روی سه پایه بگذارید.

منبع: ویژه نامه دانستنیهای دیجیتال ش ـ مهرماه 89اعلانات خيريهموسسه خيريه محکبنياد خيريه مهر نور, بنر حمايتي,بنر خيريه,بنر مهر نور


جستجو
در اين وبلاگ
در كل اينترنتپربازديدترين مطالب

زيارت اماکن مذهبي


پخش زنده حرم