تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
کوچینگ
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تراورتن
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
نالین
بهترین قالب شرکتی
ایده کسب و کار اینترنتی
بهترین قالب شخصی
ساخت ایمیل سازمانی


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس (ع)

درباره وبلاگ


هیئت جوانان عزادار حضرت ابوالفضل العباس(ع) محله پسکلایه کوچک واقع در شهرستان شهسوار بوده و عمده فعالیتهای این هیئت برگزاری مراسم فرهنگی و مذهبی با حضور جوانان ولائی و متدین محل و حمایت پیران و پیشکسوتان می باشد. مکان هیئت: تنکابن - پسکلایه کوچک - خیابان شهید کوهستانی- خیابان شهید بیژن حسین پور - مسجد صاحب الزمان (عج)


ورود کاربران

موضوعات مطالب

- حج
- شعر
- صفر

نويسندگان

آمار بازديد


  آنلاين : 1 نفر
  بازديد امروز : 41493 نفر
  بازديد ديروز : 32758 نفر
  بازديد ماه : 74251 نفر
  بازديد سال : 41492 نفر
  کل بازديد : 313034 نفر
  تعداد اعضا : 10 نفر
  کل مطالب : 1937
  نظرات : 68


Thumb


اکبر آقا رو همه بچه های هیئت می شناسند از زمانی که تیم فوتبال پایگاه روبراه شد مربی تیم بود و بچه ها کلی باهاش خاطره دارند بعد از ظهر های عاشورا هم چون هیئت به سمت امام زاده سید قوام الدین و آقا شیر علی اعزام می شد و این مسیر رو نیاز به ماشین برای حمل و نقل وسایل و بچه ها داشتیم خودش رو هر طوری که بود به ما می رسوند .

اتاق کامیونش رو کاملا می شست و خیلی زودتر میاورد جلوی مسجد پارک می کرد. بعضی ها به قدری عاشقانه برای امام حسین (ع) قدم ور می دارند که واقعا توصیفش خارج از کلام هست یادم میاد که ما فقط یکی دو سال به اکبر آقا گفتیم ولی خودش هر سال کامیونش رو میشست و به ما ندا می داد که وسیله آماده است و باور کنید با شنیدن این خبر ما پشتمون صاف می شد و کلی براش دعا می کردیم.

هنوز هم باورش برامون سخته که دیگه اکبر عباس نیا در بین ما نیست ولی هر موقع به دو تا یادگارش تو هیئت نگاه می کنیم آقا مهدی و آقا محسن واقعا دلمون شاد میشه

اکبر جان روحت شاد و یادت گرامی ما همیشه به یادت هستیم خصوصا تو دهه عاشورا و ایام سوگواری آقا امام حسین(ع). عین غروب های دل تنگ شام غریبان که از امام زاده ها بر می گشتیم و بهت می گفتیم اجرت با امام حسین همین جا از طرف همه بچه های هیئت می خوایم دوباره بهت بگیم اجرت با امام حسین.
اعلانات خيريهموسسه خيريه محکبنياد خيريه مهر نور, بنر حمايتي,بنر خيريه,بنر مهر نور


جستجو
در اين وبلاگ
در كل اينترنتپربازديدترين مطالب

زيارت اماکن مذهبي


پخش زنده حرم